اخبار

بازیگران نقش زیور، لیلی و صفایی در سریال ستایش

بازیگران نقش زیور، لیلی و صفایی در سریال ستایش

فصل دوم که بین سال‌های ۹۲ و ۹۳ از شبکه سه سیما پخش شد، این روز‌ها روی آنتن آی فیلم قرار دارد. سریالی که از همان زمان تاکنون طرفداران پر و پاقرصی دارد و بخش اعظم شان همچنان منتظر تهیه و تولید فصل چهارم آن هستند.

اما آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی ستایش، اخیرا آب پاکی را روی دست طرفداران این سریال ریخت و گفت که فصل سوم پایان ستایش بود. مگر اینکه مدیران صداوسیما فصل چهارم را به او و همکاران اش سفارش بدهند.

اما هیچ یک از مدیران صداوسیما به این اظهارات واکنشی نشان دادند تا به نوعی عدم علاقه شان به ساخت فصل چهارم را نشان بدهند. با این وجود به نظر می‌رسد که پرونده سریال ستایش پس از ۱۱۱ قسمت و سه فصل در سال ۱۳۹۸ بسته شده است.

بازیگر نقش زیور در سریال ستایش ۲

اگر سه فصل سریال ستایش را دیده باشید، احتمالا در جریان هستید که بازیگر نقش زیور در فصل اول و دوم متفاوت بودند. در واقع در سری اول، نقش زیور را شایسته ایرانی برعهده داشت.

او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی است. شایسته ایرانی پس از تجربه‌های متعدد ایفای نقش بر روی صحنه تئاتر، بازیگری سینما را درسال ۱۳۸۴ با بازی در فیلم آفساید جعفر پناهی آغاز کرد. او در فیلم‌های سینمایی دیگری همچون موج سوم، امکان مینا و آینه‌های روبرو نیز حضور داشته است.

در فصل دوم نیز، نرگس امینی در این نقش قرار گرفت. او مدرک کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری از دانشکده هنر و معماری دارد و با هنرمندانی نظیر قطب الدین صادقی و نادر برهانی مرند همکاری داشته است.

امینی در فیلم‌های سینمایی پاتوق، حکایت عاشقی و سریال‌های احضار و ستایش ۲ حضور داشته است.

بازیگر نقش لیلی فردوس

نقش لیلی فردوس در سری دوم سریال ستایش را نازلی رجب پور بازی می‌کرد. او کارشناس ارشد روان شناسی بالینی از دانشگاه خوارزمی تهران دارد و حضور کم رنگی در سینما و تلویزیون داشته است.

از جمله فعالیت‌های نازلی رجب پور می‌توان به حضور در تله فیلم سرزمین فصل‌های گرم و ترانه‌ی باران و فیلم کوتاه گیم اور اشاره کرد.

بازیگران نقش زیور، لیلی و صفایی در سریال ستایش

صفایی، برادر انیس

صفایی نقش برادر انیس را در سریال ستایش بازی می‌کرد. نقشی که بر عهده قربان نجفی بود. او متولد ۱۳۴۷ و فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است.

قربان نجفی از سال ۱۳۷۳ همکاری خود را با رادیو آغاز کرد. او اولین بار در سال ۱۳۷۵ بازی در سینما را با فیلم سایه به سایه به کارگردانی علی ژکان تجربه کرد. او در عرصه خوانندگی نیز فعالیت می‌کند.

از جمله آثار قربان نجفی می‌توان به خاتون، جنون، پذیرایی ساده، دشمنان، ژن خوک، تنگه ابوقریب، آسمان آفتابی نیست، او خوب سنگ می‌زند و خاکستر و برف اشاره کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا