اخبار

تفاوت سن بازیگر نقش یانگوم و همسر ثروتمندش

تفاوت سن بازیگر نقش یانگوم و همسر ثروتمندش

بعد از ماجرای اختلاف سنی بازیگر نقش سوسانو در سریال افسانه جومونگ و همسرش حالا عدد باورنکردنی تفاوت سن و همسرش است که وایرال شده؛ عددی که در این بخش از چهره ها عنوان خواهیم کرد.

همسر یانگوم 20 سال از او بزرگتر است

برای اطلاع از اختلاف سنی دقیق بازیگر نقش یانگوم و شوهرش، با مقایسه تاریخ تولد این دو و یک حساب سر انگشتی میتوان به راحتی دریافت که این زوج 20 سال با هم اختلاف سنی دارند.

همسر یانگوم

یانگوم با نام واقعی "لی یونگ" در سال 1971 میلادی متولد شد و شوهر لی یونگ آئه، جونگ هو یونگ، در سال 1951 در کره جنوبی به دنیا آمد. او در دوران دبیرستان توسط یک زوج چینی-آمریکایی به فرزندی پذیرفته شد و به ایالات متحده رفت. گفته می شود که او در دانشگاه شیکاگو و موسسه فناوری ایلینویز تحصیل کرده است.

تفاوت سن بازیگر نقش یانگوم و همسر ثروتمندش

در سال 2009، لی یونگ آئه 38 ساله با جونگ هو یونگ، کارآفرین کره ای-آمریکایی که بیست سال از او بزرگتر بود، در هاوایی ازدواج کرد و دو سال بعد یک جفت دوقلو به دنیا آورد. در حال حاضر همسر یانگوم معروف، که یکی از تاجران ثروتمند کشورش محسوب میشود، 70 سال سن دارد که به هیچ وجه در این سن بنظر نمیرسد و خودش معتقد است مثل یک مرد 40 ساله سالم و سرحال زندگی می کند. این زوج که 12 سال از ازدواجشان می گذرد، زندگی خانوادگی بسیار شادی با یک پسر و یک دختر دارند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا