اخبار

خانم مجری اسلحه به دست شد

 خانم مجری اسلحه به دست شد

مبینا نصیری عکس خود را با تفنگی خطرناک در استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشته است.

مبینا نصیری متولد سال 1368 در شهر تهران می باشد ، مبینا نصیری کار خودرا از گویندگی در رادیو جوان و برنامه صدای آشنا شروع کرد

 خانم مجری اسلحه به دست شد

مبینا نصیری متولد 5 اردیبهشت 1368 در شهر تهران می باشد. مبینا نصیری از دوران کودکی بـه حرفه مجری گری علاقه داشت. مبینا نصیری کار خود را در رادیو آغاز کرد. سال هـای فعالیتش در رادیو با موفقیت سپری شد تا جایی کـه عنوان بهترین گویندگی «آنونس» در جشنواره رادیو جوان انتخاب شد.

مبینا نصیری

عکس های جدید مبینا نصیری

مبینا نصیری در رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است و از جمله مجریان دوزبانه تلویزیون محسوب می‌شود. ورود مبینا نصیری به تلوزیون با اجرای زنده برای نوجوانان بود. اجرایی که همیشه از آن به عنوان تجربه ای بزرگ یاد می کند.

مبینا نصیری سپس در برنامه تلویزیونی آفتابگردون شبکه دو اجرا داشت و اولین کار تصویری کارنامه هنری وی شد، در پی آن در برنامه‌های زیتون و جوانی شبکه جام جم، برنامه صعود و مکتب خانه غیرانتفاعی شبکه آموزش، سیمای خانواده و صبح بخیر ایران، سال تحویل ۹۳، امروز هنوز تموم نشده، شبکه هر ایرانی، ویژه برنامه‌های روز زن، روز دختر و… در شبکه یک اجرا داشت.

حواشی مبینا نصیری :

ممنوع‌التصویری : در سال ۱۳۹۲ مبینا نصیری در برنامه زنده امروز هنوز تموم نشده، خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم ابتدا سکوت کرد و وقتی مجری مرد از او دلیل سکوتش را پرسید، گفت شما جگر دوست دارید و سپس گفت: نوشته‌اند جگر! (به مبینا نصیری گفته بودند جگر) که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت و در نهایت منجر به ممنوع‌التصویری وی به مدت دو سال شد.

وضعیت تاهل مبینا نصیری :

مبینا نصیری مجری جوان تلویزیون در سال ۹۶ از ازدواجش با مجری سرشناس تلویزیون خبر داد.

مبینا نصیری

برنامه های تلویزیونی مبینا نصیری :

آفتابگردان – شبکه دو

جوانی – شبکه جام جم

برنامه زیتون – شبکه جام جم

برنامه سیما خانواده – شبکه یک

برنامه صعود – شبکه آموزش

برنامه صبح بخیر ایران – شبکه یک

برنامه امروز هنوز تمام نشده – شبکه یک

برنامه شبکه هر ایرانی – شبکه یک

ویژه برنامه تحویل سال نو ۹۳ – شبکه یک

برنامه اینجا ایران است – شبکه جام جم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا