فرهنگی و هنری

آغاز دور تازه کنسرت های خواننده پاپ در تهران و شهرهای مختلف کشور

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجید رضوی خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان که فعالیت های رسمی خود درعرصه خوانندگی را از اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز و در فصل اول فعالیت هایش، میزبان مخاطبان با برگزاری بیش از ۳۰۰ سانس کنسرت در تهران و شهرهای مختلف کشور بود، درتدارک و برنامه ریزی برای آغاز فصل جدید کنسرت های داخلی و خارجی و همچنین تولید تک آهنگ های تازه است.

رضوی قرار بود روز ۲۱ مهرماه ( ۱۳ اکتبر ۲۰۲۳) یک نوبت اجرا در سالن مجلل «زعبیل سرای جمیرا» دبی برگزار کند که نظر به استقبال مخاطبان، این کنسرت در یک سانس اضافه دیگر در همین روز پیش روی طرفداران قرارمی گیرد. شرایطی که به گفته تهیه کننده و دست اندرکاران برگزاری کنسرت جزو معدود دفعاتی است که یک خواننده داخلی در یک روز نظر به استقبال مخاطبان، کنسرت خود را برای یک سانس دیگر تمدید می کند.

البته برنامه های دیگری هم برای برگزاری کنسرت هایی در اروپا، استرالیا و آمریکا طراحی شده که به زودی جزییات این اجراها نیز اعلام خواهد شد.

محمدرضا خانزاده مدیرعامل شرکت «اکسیرنوین» و تهیه کننده کنسرت ها و آثار مجید رضوی هم درپاسخ به برخی حواشی مطرح شده در فضای مجازی که طی روزهای اخیر پیرامون قیمت بلیت کنسرت های دبی مطرح شده، گفت: قیمت بسیاری از کنسرت هایی که در دبی برگزار می شوند اغلب به ۱۵۰۰ درهم می رسد بنابراین مبلغ تعیین شده، در مقایسه با هزینه های بسیار گران قیمت برگزاری کنسرت در خارج از کشور اصلا عددی محسوب نمی شود.

وی افزود: آنچه برای قیمت گذاری کنسرت مجید رضوی در نظر گرفته شده، کمترین میزانی بود که می توانستیم بسته به هزینه ها و اجاره بهای سالن و مخارج دیگر برگزاری کنسرت در دبی تعیین کنیم. کما اینکه قیمت گذاری بلیت کنسرت هایی که در دبی برگزار می شود، در سطوح بسیاربالاتری هم قرار می گیرد که اغلب خوانندگان خارجی و مطرح روی این قیمت ها در سامانه ها اطلاع رسانی می کنند. به هرحال خیلی خوشحالم که با تمدید کنسرت ثابت کردیم که این حواشی و شایعات از واقعیت دور است و مجید رضوی توانسته به عنوان یک خواننده از ایران تا این حد محبوب باشد.

براساس این گزارش مجید رضوی چندی پیش بود که علاوه برآماده سازی و برنامه ریزی برای برپایی چندین کنسرت داخلی دیگر، مجموعه کنسرت هایی را هم در شهرهای استانبول، اربیل و سلیمانیه پیش روی طرفدارانش قرار داد که به گفته مسئولان برگزاری کنسرت ها، تمامی این اجراها با استقبال کم نظیر مخاطبان مواجه شدند وی تابستان سال گذشته بود که حین اجرای فصل اول کنسرت های ایران، در سالن ۳ هزار و ۳۰۰ نفره «هالیچ» شهر استانبول برنامه ای را برگزار کرد که این اجرابا استقبال کم نظیرخوب مخاطبان مواجه شد.

برگزاری این اجرا در شرایطی بود که برپایی کنسرت یک خواننده ایرانی در یک سالن با ظرفیت سه هزار نفر از نکاتی بود که می توان به آن اشاره کرد.

آغاز دور تازه کنسرت های خواننده پاپ در تهران و شهرهای مختلف کشور

ضمن اینکه گروه برگزاری این کنسرت تلاش کرد تا این بار با یک طراحی ویژه روی صحنه شرایط متفاوت تری را برای این اجرا در نظر بگیرد. شرایطی که به گفته دست اندرکاران این کنسرت ها تاکنون کمتر خواننده ای برای این شیوه اجرایی در خارج از کشور برنامه ریزی کرده بود. فصل جدید فعالیت های مجید رضوی نیز در حالی طی روزهای پیش رو آغاز می شود، که وی تصمیم دارد علاوه بر تولید تک آهنگ هایی که در برنامه های زمانی مختلف منتشر می شوند تور کنسرت های تهران و شهرهای دیگر کشور را نیز آغاز کند.

در این راستا به تازگی هم تک آهنگ «تنگ میشه دل» با ترانه و ملودی مجید رضوی، تنظیم مسعود جهانی و تهیه کنندگی «اکسیر نوین» منتشر و در دسترس طرفداران قرار گرفته است. این در حالی است که رضوی طی روزهای بیست و هشتم و بیست و نهم مهرماه نیز تازه ترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد کرد. مجید رضوی از جمله خوانندگانی است که طی ماه های گذشته خود را به‌عنوان یکی پرطرفدارترین خواننده‌ها درمیان مخاطبان معرفی کرده و جزو رکوردداران تعداد برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای مختلف کشور بوده که از آن جمله می توان به برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای دیگر کشور اشاره کرد.

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا