اجتماعی

توضیحات سلاجقه درباره شیر بسیار لاغر در باغ‌ وحش مشهد/ عکس

به گزارش خبرآنلاین، رییس سازمان حفاظت محیط زیست درباره وضعیت یک قلاده شیر در مشهد، گفت: اگر مشخص شود که جنبه بیماری این قلاده شیر دلایلی مرتبط با وضعیت رسیدگی و تأمین نشدن مواد غذایی داشته باشد حتماً برخورد قانونی انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی سلاجقه در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در امر احیای دریاچه ارومیه قبلا با کشورهای مختلف از جمله ژاپن همکاری شده بود ولی درحال حاضر همکاری نداریم.

وی یادآور شد: گام دوم احیای دریاچه ارومیه آغاز شده است و امیدواریم وزارت‌خانه‌های جهاد کشاورزی و نیرو به وظایف خودشان عمل کنند و دریاچه روزهای خوبی را شاهد باشد. با بارش‌های اخیر وضعیت به نسبت مناسب شده است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تمام تالاب‌های اقماری دریاچه با تلاش همکارانم در شرایطی که هنوز بارش نداشتیم، هم از لحاظ تامین آب و هم تنوع زیستی و جانوری وضعیت مناسبی داشت.

سلاجقه در پاسخ به پرسشی درباره حاشیه‌های وضعیت یک قلاده شیر در مشهد، اظهار کرد: همیشه بر باغ‌وحش‌ها نظارت می‌کنیم. در مشهد اما آن قلاده شیر هم از لحاظ سنی با مشکل مواجه است و هم کارهای تیمارگری‌اش در حال انجام است. اگر مشخص شود که جنبه بیماری این قلاده شیر دلایلی مرتبط با وضعیت رسیدگی و تأمین نشدن مواد غذایی داشته باشد حتماً برخورد قانونی انجام می‌شود.

توضیحات سلاجقه درباره شیر بسیار لاغر در باغ‌ وحش مشهد/ عکس

۲۳۳۲۳۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا