فرهنگی و هنری

خواننده پاپ کنسرتش را با حضور یک مهمان ویژه برگزار کرد

علیرضا طلیسچی که ماراتن کنسرت‌های پاییزی‌ خود را آغاز کرده شامگاه یکم آذر سال جاری، پنجمین کنسرت تمدیدی‌اش در تهران را روی صحنه برد. وی قرار است نهم آذر نیز با مخاطبانش در پایتخت هم‌صدا شود.

کنسرت علیرضا طلیسچی چهارشنبه شب طی ۲ سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.

وی همانند کنسرت‌های پیشین، قطعات «زندگی جونم»، «تو فکر می‌کنی کی‌ای»، «نفس کی بودی تو»، «ای داد بر من»، «دیوونه دوست‌داشتنی»، «لیلا»، «یه دریا نریم»، «دل به دل»، «قاف» و «سختگیر»، «به تو چه»، «پاقدم»، «آخرش قشنگه» و «ای دل غافل» را به اجرا درآورد.

«به تو چه» و «پاقدم» دو قطعه تازه منتشر شده علیرضا طلیسچی هم از دیگر آثاری بودند که در کنسرت اجرا شد که هم‌خوانی و هم‌صدایی تماشاگران با این قطعات نشان از موفقیت آن‌ها دارد، به همین جهت طلیسچی قطعه «پاقدم» را با همراهی ارکستر زهی ۲ بار پشت‌سر هم اجرا کرد.

طلیسچی با خواندن «دوست دارم وقتی که چشماتو میبندی/ با هم به دردای این دنیا میخندیم … بیا به هم بگیم دوست دارم» بابک جهانبخش یکی از مهمانان این کنسرت را به صورت ویژه معرفی کرد.

محمد عارف (گیتار نایلون)، پارسا رفیع (گیتار الکتریک)، نیما اشکباری (بیس)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، ادوارد دانیال زاده (درامز) و مسیح منتظری (گیتار الکتریک) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد را تشکیل می‌دادند.

کنسرت علیرضا طلیسچی چهارشنبه شب ۱ آذر سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای سپند» برگزار شد

۲۲۰

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا