ورزشی

در مورد چیدمان داوری حرف دارم!/ آیا نمی‌توانیم به داور بگوییم فلان‌جا خطا بود یا نبود؟

در مورد چیدمان داوری حرف دارم!/ آیا نمی‌توانیم به داور بگوییم فلان‌جا خطا بود یا نبود؟

مهدی تارتار درمورد دلیل اخراج خود در بازی با استقلال خوزستان، اظهار کرد: ایرادی به داور نگرفتم اما کمک داور به محمدی(داور بازی) گفت چرا کارت نمی‌دهی؟ موضوع خاصی نگفتم. الان هم می‌گویم تمام داوران ایران سالم و پاک هستند اما همین اشتباهات جزئی اجازه نمی‌دهد کار در زمین پیش برود. آقایان داور خودشان را جای ما بگذارند. در این جو سنگین این همه فشار و استرس وجود دارد. آیا نمی‌توانیم پس از بازی به داور بگوییم فلان جا خطا نبود یا اوت به سود ما بود؟

وی افزود: ما همین‌ها را گفتیم و حرف خاصی نزدیم. به هرحال این بازی تمام شد و برای بازی‌های بعدی آماده شویم. از همه این‌ها مهم‌تر این است که هوادار ما پشت در ماند. هواداری که بلیت داشته و این ناراحت کننده است. باید دید مشکل چه بود؟ من نمی‌دانم باید از چه کسی بپرسیم؟ باشگاه ملوان مقصر نیست. باید هوادار ما تا جایی که ورزشگاه ظرفیت دارد، داخل بیاید. در غیر این صورت با استرس وارد بازی می‌شویم. پدر بازیکن ما را به ورزشگاه راه ندادند یا خواهرش و مادرش. بازیکن تا لحظه آخر باید در این استرس باشد که آیا پدرش داخل آمد یا نیامد.

سرمربی ملوان عنوان کرد: از خانواده بازیکنان و تمام هواداران‌مان تشکر می‌کنم. امروز هم برای ما سنگ تمام گذاشتند. از آنها ممنون هستیم و سنگ تمام گذاشتیم. شرمنده شدیم که نتوانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. آخر بازی هم به داور خسته نباشید گفته و گفتم اشتباهاتی داشتید. در یک صحنه اوت برای ما بود که به حریف دادید یا خطای ما را برای آنها گرفتید اما کمک داور آمده و می‌گوید چرا به تارتار کارت نمی‌دهی؟ داور وسط حرف مرا می‌شنود و اگر صلاح بداند خودش کارت می‌دهد.

تارتار تصریح کرد: درمورد چیدمان داوری حرف دارم. با یک تیم خوب خوزستانی بازی داشتیم اما کمک داور اول از این استان بود. اصلا نمی‌گوییم حرف و حدیثی پیش آمد. او هم قضاوت خوبی داشت اما چرا باید داور را از استان همان تیم بگذارند؟ این مسائل کوچک و قابل حل است. داوران ما پاک هستند و به همین گروه نیز خسته نباشید می‌گویم. با در نظر گرفتن انصاف اشتباه تاثیرگذار نداشتند. هم کمک‌ها خوب بودند و هم داور وسط اما باید چیدمان اصلاح شود تا ذهنیت کسی به هم نریزد.

وی ادامه داد: به هرحال شرمنده هواداران شدیم و دوست داشتیم بازی را ببریم اما فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و زیبایی‌اش به همین موارد است.

سرمربی ملوان درمورد تعطیلی مجدد لیگ برتر، توضیح داد: واقعا دیگر خسته شده‌ایم که تا این اندازه در مورد این مسئله صحبت کردیم. حفظ تیم در شرایط مسابقه واقعا سخت است.

بیشتر بخوانید: توقف ملوان مقابل قعرنشین، پیروزی گل‌گهر برابر مس رفسنجان و تساوی پیکان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا