اجتماعی

دستگیری عاملان تیراندازی در منطقه خلیج تهران

به گزارش خبرآنلاین،سرگرد محمد زیدی گفت: روز گذشته مأموران پایگاه پنجم سازمان اطلاعات پلیس تهران خبری را در خصوص اقدام مسلحانه تعدادی از اراذل و اوباش جنوب غرب تهران که با سلاح گرم اقدام به تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت برای کسبه و اهالی محل نموده بودند دریافت کردند.

مهر نوشت:وی افزود: در بررسی‌های بیشتر مشخص شد متهمان پس از ورود به یک واحد صنفی اقدام به تیراندازی و مجروح کردن صاحب واحد صنفی بلافاصله از محل متواری شدند.

سرگرد زیدی تصریح کرد: به محض دریافت این خبر، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس اطلاعات پایتخت قرار گرفته و مشخص شد عاملان این قدرت نمایی مسلحانه دو نفر از اراذل و اوباش سابقه دار و شرور منطقه بوده که دارای سوابق درگیری و شرارت متعددی می‌باشند، تلاش برای شناسایی محل اختفای هر دو متهم آغاز شد.

سرگرد زیدی خاطر نشان کرد: مأموران پلیس پس از اطلاع از مخفیگاه این افراد شرور، ضمن اخذ دستور قضائی لازم، در یک عملیات ویژه پلیسی هر دو متهم را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده ضمن اعتراف به بزه ارتکابی، اظهار داشتند سلاح استفاده شده در صحنه جرم را در اختیار یکی از همدستانشان قرار داده بودند، افزود: با تکمیل شدن تحقیقات و انجام اقدامات فنی در نهایت مخفیگاه متهم سوم این پرونده در حوالی محله "یافت آباد" شناسایی و ضمن دستگیری این فرد، در بازرسی از محل اختفای وی اسلحه‌ی جنگی مورد نظر به همراه دو خشاب و ۱۷ تیر جنگی کشف و توقیف شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس اطلاعات تهران گفت: تمامی افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

سرگرد زیدی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد جدی خواهد کرد.

۲۱۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا