اجتماعی

سرقت در پوشش مسافر تاکسی اینترنتی

سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال ثبت چندین مورد شکایت از سوی رانندگان تاکسی‌های اینترنتی مبنی بر سرفت تلفن همراهشان از سوی یکی از مسافرانشان، رسیدگی به موضوع در دستورکار قرار گرفت و با تشکیل پرونده در پلیس آگاهی شهرستان رسیدگی به آن به کارآگاهان پلیس آگاهی واگذار شد.

وی با اشاره به اقدامات کارآگاهان برای شناسایی هویت سارق، گفت: در همین راستا از مالباختگان دعوت شد و آنان مورد پرسش‌های مختلف قرار گرفتند تا اینکه در جریان بررسی‌های تخصصی مشخص شد سارق مردی حدوداً ۲۵ ساله با موهای بلند است. همین اطلاعات در اختیار تیم‌های گشتی فرماندهی انتظامی شهرری قرار گرفت و گشت‌زنی هدف‌مند ماموران آغاز شد.

طرهانی با اشاره به شناسایی سارق از سوی عوامل اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی گفت: عوامل مبارزه با سرقت پلیس آگاهی روز گذشته در حین گشت زنی موفق به شناسایی سارق شده و بلافاصله برای دستگیری این فرد وارد عمل شدند. در نهایت نیز سارق جوان بازداشت و به مقر انتظامی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه در هنگام دستگیری سه دستگاه تلفن همراه مسروقه از متهم کشف شد؛ گفت: این فرد در مقرانتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود و جمعا ۱۰ فقره سرقت در پوشش مسافر تاکسی‌های اینترنی اعتراف کرد.

به گفلته طرهانی برای متهم دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا منتقل شد.

بیشتر بخوانید:

انهدام باند ۵ نفره قمار و شرط‌بندی

۴۷۲۳۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا