اجتماعی

مدیرعامل مترو تهران در واکنش به شایعه‌ها؛ به ایرانی بودنم مفتخرم و قصد مهاجرت هم ندارم

به گزارش خبرآنلاین، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، به شایعههای اخیر درباره مهاجرت خود و خانواده‌اش و استعفا از سمتش واکنش نشان داد و آن را تکذیب کرد.

ایسنا در خبری نوشت: مسعود درستی روز پنجشنبه گفت: نه تنها خودم، بلکه خانواده‌ام نیز هیچ‌گونه قصد و اراده‌ای برای مهاجرت نداشته و نداریم.

وی اظهار کرد: این بحث‌ها مطرح شده زاییده مغز افرادی است که به احتمال قصد برهم زدن آرامش شرکت بهره‌برداری را در این ایام سال دارند.

وی افزود: من و همکارانم به این موضوع‌ها هیچ اهمیتی نمی‌دهیم و در کنار هم تلاش می‌کنیم خدمات رسانی در متروی تهران در روزهای پایانی سال برای مردم به بهترین شکل ممکن و همراه با آرامش باشد.

درستی تاکید کرد: متاسفانه رخدادها و خرابی‌های اخیر قطارهای متروی تهران گاهی کام مردم را تلخ کرده است ولی ما تلاش می‌کنیم با همت همکاران برخی عقب‌ماندگی‌ها را جبران کنیم.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: امیدوارم سال پیش‌رو برای مردم تهران سال خوبی باشد و توفیق خدمت‌رسانی به مردم را داشته باشیم.

برخی رسانهها به ویژه کانالهای شبکههای اجتماعی در فضای مجازی مدعی شده‌اند که مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران به دلیل مهاجرت خود و خانواده به خارج از کشور از سمت خود استعفا کرده است.

٤٧٢٣٦

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا