اجتماعی

معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان همدان منصوب شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان، بهروز محمدی مهر با صدور حکمی سید هادی مصطفوی معاون قضایی و رئیس کل شوراهای حل اختلاف استان را با حفط سمت به معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان منصوب کرد.

رئیس کل دادگستری استان همدان در جلسه معارفه سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان گفت: ابتدا از زحمات ۴ ساله آقای عباس نجفی که صادقانه و جهادی در این مجموعه خدمت کردند تقدیر و تشکر می‌کنم و برای آقای سید هادی مصطفوی که جوان، باانگیزه و مبتکر هستند، آرزوی موفقیت دارم.

بهروز محمدی مهر، با بیان اینکه طبع کار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم متفاوت از محاکم است و به مراتب ارتباط بیشتری با دستگاه‌ها و نهادها دارد، افزود: اقدامات خوب و اثرگذار در این معاونت می‌تواند از ورود بسیاری از پرونده‌ها به محاکم جلوگیری نماید.

سیدهادی مصطفوی، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان همدان نیز ضمن تشکر از زحمات دکتر عباس نجفی در این جایگاه، اظهار داشت: این معاونت پتانسیل خوبی در راهبری و استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و هماهنگی آنها در جهت کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی دارد و امیدوارم با کمک همکاران توانمند این مجموعه، بتوانیم در کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی نقش موثری داشته باشیم.

وی ایجاد کمیته علمی-پژوهشی جرم شناسی، استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها در کاهش جرم، راهبری دستگاه‌ها در انجام وظایف پیشگیرانه خود، افزایش اطلاع‌رسانی و افزایش دانش حقوقی افراد جامعه با استفاده از رسانه‌های سمعی و بصری را از دیگر برنامه‌های خود در این معاونت دانست.

به گزارش خبرآنلاین، سید هادی مصطفوی، با حفظ سمتِ معاون قضایی و توسعه حل اختلاف دادگستری استان همدان، به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شده که مسئولیت‌هایی همچون معاون دادستان مرکز استان همدان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کبودرآهنگ و رئیس حوزه قضایی بخش صالح آباد را در کارنامه دارد.

۴۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا