ورزشی

پس‌لرزه‌های نمایش تصویر آدولف هیتلر در ورزش آمریکا

پس‌لرزه‌های نمایش تصویر آدولف هیتلر در ورزش آمریکا

بازی دو تیم میشیگان شماره ۲ و ایالت میشیگان در شنبه شب با شکست ۴۹-۰ تیم ایالت میشیگان به پایان رسید اما جنجال بزرگی پس از بازی پیش آمد. تصویر آدولف هیتلر در آزمون پیش از بازی روی مانیتورهای ورزشگاه اسپارتان نمایش داده شد. دانشگاه ایالتی میشیگان یک «منبع ثالث» را مقصر این اتفاق دانست. مت لارسون، مدیر ورزشی ایالت میشیگان، به سرعت از طریق بیانیه‌ای کتبی عذرخواهی کرد. او همچنین تأیید کرد که دانشگاه دیگر از منبع خارجی استفاده نخواهد کرد.

لارسون نوشت: «دانشگاه ایالتی میشیگان آگاه است که محتوای نامناسب توسط منبع ثالث قبل از شروع بازی فوتبال امشب روی مانیتور ورزشگاه نمایش داده شد. ما عمیقا برای محتوای نمایش داده شده متاسفیم، چراکه با ارزش‌های سازمانی ما مطابقت ندارد. دانشگاه ایالتی میشیگان در آینده از منبع ثالث استفاده نخواهد کرد و از منابع قوی‌تری برای تمام محتوای ویدئوبرد در آینده استفاده خواهد شد.»

چرا تصویر هیتلر نشان داده شد؟

سوال در مورد محل تولد هیتلر بود، و تصاویر او و اتریش حدود یک ساعت قبل از شروع بازی در کنار هم نشان داده می‌شد. یکی از طرفداران عکسی از مانیتور گرفت و آن را در X (توئیتر) به اشتراک گذاشت و اقدام او منجر به عذرخواهی دانشگاه شد. طرفداران در رسانه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره کردند که پرسیدن سوال در مورد هیتلر در بحبوحه جنگ فلسطین و اسرائیل اقدامی از روی بی‌ملاحظگی‌ است.

این مطالب را هم بخوانید:

  • از ماهی علی دایی تا سوسک جورج بوش و خرمگس بیانسه!/ ماجرای جنجالی نام افراد مشهور روی گونه‌های جانوری
  • داستان باورنکردنی برت تراوتمن گردن‌شکسته/ از خدمت به رژیم نازی تا قهرمانی در فوتبال/ احترام ویژه به آدولف هیتلر
  • رابطه سال‌های پرافتخار شالکه و رژیم نازی

پس‌لرزه‌های نمایش تصویر آدولف هیتلر در ورزش آمریکا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا