ورزشی

پشت پرده بازگشت لوکادیا به پرسپولیس/ تنها مانع برای پیوستن مهاجم هلندی به سرخپوشان

پشت پرده بازگشت لوکادیا به پرسپولیس/ تنها مانع برای پیوستن مهاجم هلندی به سرخپوشان

در هفته‌های اخیر بحث بازگشت یورگن لوکادیا مهاجم سابق پرسپولیس به این تیم مطرح شده و این موضوع تا آنجا پیش رفته بود که حتی برخی از هواداران این تیم منتظر بازگشت لوکادیا به پرسپولیس بودند. از زمانی که لوکادیا در اواسط فصل گذشته از پرسپولیس جدا شد، همواره شایعاتی مبنی بر بازگشت احتمالی او به جمع سرخپوشان مطرح بود، اما این قضیه رخ نداد تا مدیران پرسپولیس سراغ مهاجمان دیگر خارجی بروند که البته کیفیت آنها به اندازه لوکادیا نبود.

در نقل و انتقالات فصل جاری اما بحث بازگشت لوکادیا به پرسپولیس بیشتر از هر زمان دیگری مطرح شد. این بازیکن هم با انتشار چند استوری و یک پست در صفحه شخصی خود که در آن او و خانواده‌اش را در تهران نشان می‌داد، به این شایعات دامن زد، اما حالا موضوع بازگشت این بازیکن به پرسپولیس جدی‌تر از هر زمان دیگری شده است.

البته از باشگاه پرسپولیس کسی با این بازیکن به صورت مستقیم مذاکره نکرده است، اما چند واسطه و ایجنت به دنبال این هستند تا زمینه را برای بازگشت لوکادیا به پرسپولیس فراهم کنند، چرا که این واسطه‌ها هم از پشیمانی لوکادیا بابت جدایی از پرسپولیس مطلع هستند و هم می‌دانند که یحیی گل‌محمدی نیاز مبرمی به یک مهاجم تمام‌کننده دارد و به همین دلیل در تلاش هستند تا بتوانند با فراهم کردن شرایط، زمینه بازگشت دوباره لوکادیا به جمع سرخپوشان را فراهم کند.

موضوع مهم دیگری که برای بازگشت لوکادیا اهمیت دارد بحث مالی است چرا که در چند وقت اخیر این شایعه مطرح شده بود که باشگاه پرسپولیس سقف بودجه مصوب سازمان لیگ را رد کرده و در صورتی که این موضوع حقیقت داشته باشد، بحث بازگشت لوکادیا تا حد زیادی غیرممکن خواهد بود. لوکادیا در بازار فوتبال ایران مهاجم ارزانی نیست و طبیعتا برای قرارداد با او باشگاه پرسپولیس باید هزینه زیادی بپردازد، مگر اینکه نه پرسپولیس سقف بودجه را رد کرده باشد و هم اینکه لوکادیا راضی شود با مبلغ کمی دوباره پرسپولیسی شود که البته هر دو مورد تا حدزیادی امکانپذیر نیست. با این همه تلاش‌ها برای بازگشت لوکادیا به جمع سرخپوشان ادامه دارد و حتی امروز مصاحبه‌ای از قول او منتشر شد که مذاکراتی انجام داده، هر چند که از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد که این باشگاه به صورت مستقیم با یورگن لوکادیا مذاکره‌ای انجام نداده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا