ورزشی

کامبک بارسا مقابل حریف ۱۰ نفره/ کاتالان‌ها امیدوار به نیم‌فصل دوم

کامبک بارسا مقابل حریف ۱۰ نفره/ کاتالان‌ها امیدوار به نیم‌فصل دوم

در آخرین بازی از هفته نوزدهم – هفته پایانی نیم‌فصل نخست لالیگا اسپانیا تیم بارسلونا میهمان تیم لاس‌پالماس بود که این بازی با برتری ۲-۱ شاگردان ژاوی همراه بود.

در این دیدار ابتدا زردپوشان جزایر قناری بودند که توسط بازیکن پیشین بارسلونا، منیر الحدادی در دقیقه ۱۲ دروازه میهمان کاتالان را باز کردند. این گل برای پیروزی لاس‌پالماس در نیمه نخست کافی بود، اما در نیمه دوم داستان بازی تغییر کرد و بارسلونا با گلزنی فران تورس در دقیقه ۵۶ کار را به تساوی کشاند. کاتالان‌ها که تساوی هم برای‌شان نتیجه چندان مطلوبی نبود، به تلاش برای کسب تمام امتیازات بازی ادامه دادند و در نهایت در دقیقه سوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم توسط ایلکای گوندوگان از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند و کامبک خود را کامل کردند. دیگر اتفاق مهم این بازی مصدومیت ژوائو کانسلو دفاع راست پرتغالی بارسلونا در دقیقه ۱۱ بود که او را مجبور به ترک میدان کرد.

با این نتیجه بارسلونا دوازدهمین پیروزی‌اش را در این فصل لالیگا کسب کرد و ۴۱ امتیازی شد تا فاصله‌اش با دو تیم بالانشین جدول، رئال مادرید و جیرونا بیشتر از هفت امتیاز نشود. در جدول پس از رئال مادرید و جیرونا که هر دو با ۴۸ امتیاز و برحسب تفاضل گل به ترتیب اول و دوم هستند، بارسلونای ۴۱ امتیازی سوم است و اتلتیک بیلبائو با ۳۸ امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا