سیاسی

بی‌اطلاعی رژیم صهیونیستی از وسایل ارتباطی حماس

«نیر دووری»، خبرنگار و تحلیلگر امور نظامی شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره گفت: « حماس با وسایل ارتباطی که ارتش اسرائیل از آن اطلاعی ندارد، برای عملیات بزرگ آماده شد.»

دوفوری افزود؛ اطلاعات رژیم صهیونیستی به هیچ وجه از وسایل ارتباطی مورد استفاده مبارزان مقاومت فلسطین اطلاعی نداشته است.

در همین حال، «نوعام امیر»، مفسر نظامی سایت صهیونیستی «ماکور ریشون» نیز در این باره اذعان کرد: اسرائیل تا صبح روز شنبه که مقاومت فلسطین عملیات طوفان الاقصی را آغاز کرد، یکی از بزرگترین نیروهای اطلاعاتی جهان بود.

وی گفت: «اسرائیل تنها در یک روز از یک قدرت اطلاعاتی بزرگ در جهان به قدرتی بدون اطلاعات تبدیل شده است.»

امیر همچنین شکست اطلاعاتی ۵۰ سال پیش اشغالگران در جنگ اکتبر ۱۹۷۳ و شکست اطلاعاتی روز شنبه و غافلگیری آن توسط مقاومت فلسطین را مقایسه کرد و افزود: آنچه تغییر کرده این است که اسرائیل از نظر اطلاعاتی سقوط کرده است.

رسانه‌های همچنین عملیات طوفان الاقصی را «استراتژیک‌ترین رویداد تجربه‌شده در عرصه فلسطین» توصیف و اعلام کردند که این نبرد بدون هیچ‌گونه اطلاعات و هشداری، رژیم صهیونیستی را کاملا غافلگیر کرد.

رژیم صهیونیستی که با عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین غافلگیر شده و شکست بی‌سابقه‌ای را متحمل شده است، مناطق مسکونی در شهر غزه را هدف حملات خود قرار می‌دهد و این حملات تا بدین لحظه منجر به شهادت و مجروح شدن صدها غیرنظامی فلسطینی شده است.

فرمانده شاخه نظامی حماس صبح شنبه (۱۵ مهر) و پس از حملات گسترده راکتی مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیستی در اطراف غزه، آغاز عملیات طوفان‌الاقصی را اعلام کرد.

درگیری‌ها امروز (دوشنبه) در سومین روز از عملیات طوفان الاقصی توسط گردان‌های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) علیه اشغالگران بین نیروهای رژیم صهیونیستی و مبارزان مقاومت فلسطین در مناطقی در داخل اراضی اشغالی ادامه دارد و صهیونیست‌ها نیز به حملات خود به مناطق مختلف نوار غزه ادامه می‌دهند که منجر به شهادت غیرنظامیان بی‌دفاع و تخریب منازل و مساجد شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا