رپورتاژ

راکتورهای آب تحت فشار چیست؟

چگونه راکتورهای هسته ای کار می کنند

در یک مفهوم طراحی معمولی PWR تجاری، فرآیند زیر رخ می دهد:

هسته درون ظرف راکتور گرما ایجاد می کند.
راکتورآب تحت فشار در حلقه خنک کننده اولیه گرما را به مولد بخار می برد.
در داخل مولد بخار، گرمای حاصل از حلقه خنک کننده اولیه، آب را در یک حلقه ثانویه تبخیر می کند و بخار تولید می کند.
خط بخار بخار را به سمت توربین اصلی هدایت می کند و باعث می شود که ژنراتور توربین را بچرخاند که برق تولید می کند.
بخار استفاده نشده به کندانسور تخلیه می شود و در آنجا به آب متراکم می شود. آب به دست آمده با یک سری پمپ از کندانسور خارج می شود، دوباره گرم می شود و دوباره به ژنراتور بخار پمپ می شود. هسته راکنور شامل مجموعه‌های سوختی است که توسط آب در گردش با استفاده از پمپ‌های برقی خنک می‌شوند. این پمپ ها و سایر سیستم های عامل در نیروگاه برق خود را از شبکه برق دریافت می کنند. اگر برق خارج از محل قطع شود، آب خنک‌کننده اضطراری توسط پمپ‌های دیگر تامین می‌شود که می‌توانند توسط ژنراتورهای دیزلی در محل تغذیه شوند. سایر سیستم های ایمنی مانند سیستم خنک کننده محفظه نیز به برق نیاز دارند. PWR ها شامل 150-200 مجموعه سوخت هستند.

راکتور تیتانیوم چیست؟
مزایای راکتورهای تیتانیوم
انواع راکتورهای تیتانیوم
ترکیبات شیمیایی راکتور تیتانیوم
مقاصد صادراتی راکتور تیتانیوم
هر گونه پرس و جو در مورد راکتور تیتانیوم

راکتور تیتانیوم:

هنگامی که راکتور تیتانیوم در فرآیند شیمیایی استفاده می شود، مقرون به صرفه ترین فرآیند مقاومت در برابر آسیب های خوردگی است. استفاده از تیتانیوم استحکام بیشتری به کیفیت محصول می بخشد. این تیتانیوم در از بین بردن خوردگی در کاربرد به اندازه کافی خوب است. مهندسی تینیتا یکی از بهترین صنایعی است که در حال عرضه محصول با کیفیت بسیار خوب است تا بتواند کارآمد و کارآمد باشد. محصولی که به درستی تولید شده است را می توان برای مدت طولانی تری بدون تعویض آن استفاده کرد.

رکتورهای تیتانیوم می توانند در ارائه سالهای عمر مفید اطمینان حاصل کنند. همچنین خرابی مقرون به صرفه را به دلیل خرابی هر ابزاری از بین می برد. این خاصیت مقاومت در برابر خوردگی عالی را ارائه می دهد. جدای از آن، در از بین بردن تمام احتمالات نشت مایع خوب است. فشار بخار بیشتری را تحمل می کند.

اسنادی که شرکت به مشتریان ارزشمند خود ارائه می دهد گواهی بخور، طرح تضمین کیفیت، گزارش آزمایش مواد خام، گزارش ردیابی مواد، نمودار عملیات حرارتی و غیره است. همچنین، آنها گزارش خریداران، گزارش تست آزمایشگاهی را ارائه می دهند.

راکتور Titanium Gr 1, Titanium Grade 2 Reactor, Titanium Grade 2 Reactor Titanium Gr 3 Reactor, Titanium Grade 4 Reactor, Gr 5 Titanium Reactor Stockist, Titanium Alloy Gr 7 Reactor, Titanium Alloy Grade 9 Reactor سازنده در هند.

در طول زمان ساخت محصول، تست های مختلف ارزش بیشتری برای بررسی کیفیت تولید داده می شود. این موارد عبارتند از: تست شناسایی مواد مثبت، تست خوردگی بین دانه ای، تست شیمیایی، تست مقاومت حفره ای، تست اولتراسونیک، تست مقاومت حرارتی و غیره.

از بازرسی کامل مرحله عاقلانه استقبال می شود تا از کیفیت تولید به خوبی اطمینان حاصل شود. توسط آژانس بازرسی شخص ثالث انجام می شود.

کسی که به دنبال خرید آن است قطعا می تواند آن را از بهترین فروشنده با قیمت های ارزان تر تهیه کند

مزایای راکتور تیتانیوم:

 • اعتبار بلند مدت در مقایسه با سایر مواد
 • صرفه جویی در هزینه اگر به خوبی نگهداری شود
 • مقاوم در برابر خوردگی
 • راندمان انتقال حرارت بالا
 • خرابی های گران قیمت به دلیل خرابی تجهیزات را از بین می برد
 • رسانای گرمایی خوب با خواص جوشکاری

انواع راکتورهای تیتانیوم:

 • راکتور برج تیتانیوم
 • راکتور جدولی تیتانیوم
 • کتری واکنش تیتانیوم
 • الکترولیز استخراج تخمیر تیتانیوم
 • راکتور مخزن تیتانیوم

استعلام
اگر در رابطه با راکتورهای تیتانیوم و آلیاژ تیتانیوم سؤالی دارید، لطفاً با ما  تماس بگیرید یا به ما ایمیل بزنید کارشناسان ما می توانند شما را در همین مورد راهنمایی کنند و در مورد سایر فلزات مختلف مناسب برای برنامه های شما اطلاع دهند.

 دفتر مرکزی : استان البرز، کرج، سه راه گوهردشت، مرکز رشد علوم دامی کل کشور

ادرس کارخانه: شهرک صنعتی صفادشت خیابان 7 غربی پلاک 141

مشاوره : 09125385411   |   09197211009    |   02165437976

ایمیل : info[at]idehnab.com

برای اطلاعات بیشتر و قیمت با دفتر فروش شرکت ماشین سازی ناب ماشین فرآیند    تماس بگیرید.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا